10 nejlepších WordPress plugínů

No Comments

Editor stránek a příspěvků (česky) – plugin TinyMCE Advanced

http://wordpress.org/extend/plugins/tinymce-advanced/
Nejlepší editor pro úpravu obsahu jednotlivých stránek. Velmi podobný jako MS Word. Doporučujeme.  V češtině. TinyMCE má jednu výbornou vlastnost. Import text u z Wordu zvládá totiž způsobem, který přesně potřebujete.

Nejlepší fotogalerie (česky) – plugin NextGen gallery

http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/
Vynikající plugin pro fotogalerii ve WordPressu. Velmi jednoduchým způsobem vytváříte nové galerie a do nich poté nahráváte foto z vašeho PC. WordPress plugín je v češtině.

Konkaktní formuláře (česky) – plugin Contact Form 7

http://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/
Kontaktní formuláře, lze přidávat neomezené množství konktatních formulářů a odesílání formulářů. Vše v češtině. Vše propojeno s uživatelským emailem. V praxi to potom vypadá tak, že potenciální klient, který napíše dotaz po vaší službě, nebo informacích o produktu, odešle před Contact Form 7 svůj dotaz, který Vám přijde na Vámi nastavený email.

Statistiky měření návštěvnosti s Google Analytics – Google Analytics for WordPress

http://wordpress.org/extend/plugins/google-analytics-for-wordpress/
Umožňuje vložit rovnou kód z Google Analytics. Má několik nastavitelných vlastností které rozhodně využijete. Přes tento plugín můžete sledovat přímo ve Vaší administraci celou google analitiku, tzn. kdo Vám chodí na web, odkud chodí, a spoustu dalších možností vlastního nastavení přímo ve Vašem plugínu Google Analytics for WordPress.

Vícejazyčný web – plugin WPML Multilingual CMS

http://wordpress.org/extend/plugins/sitepress-multilingual-cms/
Máte cizojazyčný web ? Využijte pro svoje nastavení plugín WPML Multilingual CMS, který Vám umožní nastavení více jazykových mutací pro správu Vašich příspěvků a obsahových stránek. Plugin pro vytváření jazykových mutací webů a blogů. Velké množství možností a nastavení. Přímo v administraci ve vlastním editoru se vám nabídne možnost nastavit překlady.

 

Ajax Newsletter

https://wordpress.org/plugins/tags/ajax-newsletter

Ajax  Newsletter tento plugín umožňuje nastavení k  “ přihlášení k odběru novinek“  Pokud chcete mít na vašem webu doplňek, který umožní návštěvníkům Vašich webových stránek, přihlásit se k odběru novinek, jidelních lístků, slev, akcí apod. V administraci Vám přibude položka Newsletter, kterou si jednoduše přidáte do menu, nebo do bloku. Záleží na tom  kde chcete, aby se Newsletter zobrazoval. Důležité je, že jakmile se někdo k odběru přihlásí, pak se jeho účet zobrazí dole v administraci pluginu, a budete tak mít přehled o vašich odběratelích i odesílání novinek. Ajax newsletter plugín  je v základním nastavení wordpress.

Master slider – responzive

https://wordpress.org/plugins/master-slider/
Tento plugín Vám umožní nastavit si úvodní slide show, jednoduchých způsobem, nahráváte obrázky z vašeho PC a upravujete si velikost. Velkou výhodou je, že si můžete měnit úvodní fotografie třeba každý měsíc a Váš web bude pokaždé v novém kabátě. Na úvodní foto si můžete přidávat text, který se zobrazí přímo na fotce. Master slider si můžete přidávat i na své podstránky.

Facebook

https://wordpress.org/plugins/facebook/

Pomocí tohoto plugínu si jednoduše propojíte Váš web se stránkami na Facebooku. Díky tomuto propojení můžete lákat návštěvníky Vašeho webu na Vaše stránky na facebooku, kde se mohou přidat do vaší skupiny a sdílet Vaše příspěvky.

Video List manager

https://wordpress.org/plugins/video-list-manager/

Tento plugín Vám umožní vkládat video prezentace na Váš web. Vkládat videa z youtube a dalších video kanálů, to vše můžete díky tomuto plugínu.

O tomto blogu

V tomto blogu Vás budeme informovat o novinkách a dění ve světě wordpress a světě prestashop.

Poptat nezávazně tvorbu webu

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek s WordPress.

25

WordPress plugin

Více z tohoto blogu

prohlédnout všechny příspěvky