Top 10 WordPress plugínů pro rok 2015

No Comments

Chcete mít přehled jaké  WordPress pluginy používají odborníci  na WordPress, včetně naší agentury? Pokud jste si odpověděli ano,  pak jste na správném místě. V tomto článku, náš expertní tým ručně vybral nejlepší WordPress pluginy pro rok 2015. Výběr těch nejlepších pluginů pro váš WordPress Vám pomůže, obohatit Vaše stránky. Pojďme se podívat na Top 10+ WordPress pluginů pro rok 2015.

1. WordPress SEO by Yoast

WordPress SEO není jen SEO plugin, to je kompletní optimalizace webových stránek  tzv. balíček. Kromě přidání titls a popisy na vaše články, ale také vám umožní přidat otevřít grafu meta data, provést analýzu stránek, publikování XML Sitemap, a ještě mnohem více. Je snadné k instalaci a nastavení , a to je důvod, proč ho využíváme na všech našich webových stránkách.

2. BackupBuddy

BackupBuddy je nejjednodušší a nejvíce používaný plugín pro WordPress , slouží pro zálohování a uchování Vašeho obsahu . To vám umožní rychle nastavit automatické zálohování  pro vaše webové stránky. Můžete ukládat zálohy a spát snadno, s vědomímže , veškerý váš obsah je zálohován. Podívejte se, jak je obsah vašich webových stránek ve WordPress v bezpečí s BackupBuddy .

3. W3TotalCache

Rychlost vašich stránek hraje důležitou roli při hodnocení vyhledávačů.W3 Total Cache vám pomůže optimalizovat vaše WordPress pro rychlost a výkon. To vám umožní snadno nastavit stránku a prohlížeč caching, kompresi stránek pro rychlejší stahování a nastavení doručování obsahu síť pro statické soubory. Podívejte se na náš návod, jak nainstalovat a nastavit W3 celková Cache pro začátečníky.

4. GravityForms

Gravity Forms je nejvíce začátečnícky a developersky používaný plugin pro WordPress, jde o tzv.  kontaktní formuláře. Může být použit pro přidání téměř jakýkoliv druhu on-line formuláře na vašich webových stránkách WordPress. Dodává se s výkonným Přidat Firefox, který vám umožní vytvářet on-line průzkumy, uživatelské předložena příspěvky, web adresář, nebo téměř cokoliv, kde je vyžadován vstup uživatele.

5. Optionmonster

OptinMonster je nejlepší lead generační plugin pro WordPress. Součástí webových stránek s WordPress je odběr newsletteru, kde se každý návštěvník může zaregistrovat k odběru novinek, článků a zajímavostí. Optionmonster však posunuje hranice a umožňuje vytvářet daleko víc. např.  krásná pop up okna pro vaše webové stránky vytvořené na WordPress. Lákat své uživatele, aby se stali pravidelnými čtenáří a odběrateli. Optionmonster je doplněn o další výborné funkce cílení, analytics, počet zobrazených stran a pod. Na rozdíl od jiných nepříjemných pop up oken nebrání uživateli, odejít aniž by musel učinit nějakou akci.

6.EditFlow

Edit Flow poskytuje efektivní redakční workflow systém řízení pro WordPress. To vám umožní vidět váš redakční kalendář, řídit autory, přiřadit příspěvky, zanechat redakční komentáře, a mnoho dalšího. Můžete si vytvořit svůj vlastní stav vlastní příspěvek a plánovat své strategie i obsah WordPress. Budete si připadat jako v raketě a máte k dispozici celé její řízení na palubní desce.

7. Sucuri

Používáme Sucuri pro sledování a pro bezpečnost na vašich webových stránkách. Každá webová stránka na internetu se může lehce stát   napadnutelnou. Nikdy nejste v bezpečí, pokud nepoužíváte žádnou ochranu pro Váš web.  Je lepší být připraven než později litovat. Sucuri nabízí v reálném čase upozornění, sledování a statistiku přístupů na váš web, jde o tvz. bezpečnostní skener, a dokonce nabízí služby odstranění malware apod. Sucuri zachytí, že se Vaše webová stránka stala terčem útoků, umí na několik hodin zablokovat IP adresu hackera a spoustu dalších možností najdete v rozšíření plugínů.

8. Floatingsocialbar

Floating Sociální Bar je nejlepší social média plugin pro WordPress, která vám umožní přidat jen několik sociálních sítí, které jsou skutečně důležité. Na rozdíl od jiných sociálních médií pluginy, jen podporujeme hlavní mediální a sociální sítě, aby byl náš plugin výkonný. Můžete přidat tlačítka sdílet na Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, a Pinterest. Nezpomalí Vaše webové stránky.

9. EnviraGallery

Pokud máte webové stránky, kde potřebujete mít kvalitní fotogalerii, pak je Envira Gallery  ten pravý plugin pro vás. Enivra Gallery je  WordPress plugin, který vám umožní vytvářet nádherné obrazové galerie se spoustou dalších možností, snadná navigace. Obrázky se načítají skvěle rychle a vypadá pěkně na všech zařízeních. K dispozici je také bezplatná verze s názvem Envira Gallery Lite , který si můžete vyzkoušet hned. Podívejte se na náš návod, jak snadno vytvořit  WordPress obrazové galerie s Envira.

10. Tablepress

WordPress editor přichází s tlačítkem pro vytváření tabulek. Pokud potřebujete vložit tabulek z WordPress, pak musíte využít TablePress WordPress plugin . Ten vám umožní snadno vytvářet tabulky s WordPress, přidejte je do vašich příspěvků, stránek a dokonce i widgetů. Můžete také exportovat data v tabulce, pokud budete potřebovat. Podívejte se na tento návod, jak přidat tabulky v WordPress příspěvků a stránek bez nutnosti psaní HTML nebo CSS.

O tomto blogu

V tomto blogu Vás budeme informovat o novinkách a dění ve světě wordpress a světě prestashop.

Poptat nezávazně tvorbu webu

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek s WordPress.

25

WordPress plugin

Více z tohoto blogu

prohlédnout všechny příspěvky