Nová verze WordPressu 4.5 Colemann

No Comments

WordPress 4.5 , přezdívaný „Coleman“ podle jazz saxofonisty Colemana Hawkinse, je nyní k dispozici. Můžete si jej stáhnout přímo nebo aktualizovat ve svém WordPressu na úvodní stránce. Pro všechny naše klienty zajištujeme servisní podporu v podobě seo balíčků, které kromě seo optimalizace obsahují také technickou podporu a aktualizace všech našich plugínů i plugínů třetích stran.
Nová verze WordPressu „Coleman“,  je plně přeložena do 44 různých jazyků, obsahuje nové funkce a vylepšení pro rychlejší, více intuitivní práci s redakčním systémem:


 

  • Vylepšení  práce s odkazy, nyní automaticky získáte při tvorbě odkazů návrhy na vlastní stránky.
  • WordPress 4.5 také zlepšil formátování a nové zkratky pro obsah.
  • Nové funkce v sekci přizpůsobit, umožňuje zobrazit vaše stránky na mobilním zařízení, tabletu nebo počítači přímo v této sekci.
  • Nový WordPress 4.5, všechny naše nově připravené šablony nyní podporují práci s logy, které si můžete vyzkoušet přímo v sekci Site Identity v nastavení.

Nový WordPress „Colemann“ je také vybaven několika funkcemi pro zvýšení celkového výkonu vašeho webu. Nahrávání a načítání obrázku, obrázky se generují o 50% rychleji než dříve. Všechny naše weby obsahují galerie, náš vlastní plugín, který je plně kompaktibilní v novou verzí WordPressu 4.5 „Colemann“. Ukázku našeho plugínu naleznete na webech http://www.meridianedu.cz. Pro bližžší informace nás kontaktujte.

 

 

O tomto blogu

V tomto blogu Vás budeme informovat o novinkách a dění ve světě wordpress a světě prestashop.

Poptat nezávazně tvorbu webu

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek s WordPress.

25

WordPress plugin

Více z tohoto blogu

prohlédnout všechny příspěvky