Local Seach Optimization Services

Local SEO

Patří k nejnovějším trendům v roce 2014.

Popracovat na Local SEO v roce 2014 je jedním z online marketingových trendů. Portál Searchengineland.com přináší proto 6 tipů pro rozvoj Vašeho podnikáníVyužijte všechny dostupné zdroje ve Vašem okolí.Samozřejmostí je registrace v rámci Google Maps, vložení mapy na Váš web, uvedení kontaktních údajů a adresy na Vašem webu, ale především registrace do místních vyhledávačů, event. využití printových médií ve Vašem okolí.

LOCAL SEO TIPY:

  • Zaměřte se i na širší okolí, okres nebo kraj, ve kterém působíte.
  • Nasměrujte na Vaše www stránky nebo e-shopy doménu, která obsahuje i název města, ve kterém podnikáte – např. truhlarstvipraha.cz nebo truhlarstvi-praha.cz.
  • Mezi klíčová slova na Vašem webu zařaďte i kombinace s názvem města.

Nezapomínejte na aktualizaci a kontrolu údajů v místních vyhledávačích a portálech.

Po každém stěhování, rozšíření pobočky nebo změně telefonního čísla nezapomeňte na úpravu Vašeho firemního profilu i v lokálních zdrojích. Místo To-Do listů nebo stickers si seznam všech lokálních médií, kam jste zadávali své údaje, archivujte  např. v textovém editoru ve Vašem počítači a přidejte i URL adresy, resp. login a heslo, aby jste změny zrealizovali rychleji.

32,8%

Increase in Online transactions

56,48%

Revenue increase

148%

Increase in Organic traffic

46%

Increase in Mobile traffic

Effective Local SEO Solutions

LOCAL SEO TIPY: 

Jednorázovou registrací do lokálních online médií to jen začalo, sledujte, zda nejsou dostupné nové zdroje, příp. kategorie, aby jste Váš web mohli co nejlépe zatřídit do vyhledávače. Do Vašich profilů v jednotlivých lokálních zdrojích zakomponujte i fotogalerie, videa nebo linky, na kterých je potenciální zákazníci najdou. Pokud Vaše firma sídlí na více místech v daném městě, vytvořte samostatné záznamy pro každou pobočku. 

 

LOCAL SEO TIPY: 

Zůčastněte se na místních akciích, nabídněte slevy studentům univerzity nebo konkrétní střední školy ve Vašem městě a požádejte tyto instituce, aby odkaz na Váš web umístily i na své stránky, resp. na letáky nebo jiné propagační materiály. Vytvořte seznam Vašich oblíbených podniků z okolí a podělte se o něj např. s Vašimi fanoušky nebo followery na sociálních sítích. Získejte feedback! Vyzvěte Vaše zákazníky k vyplnění dotazníků spokojenosti nebo ke krátkým e-mailovým referencím.

Effective Web Development Solutions

Our case studies

See all projects

Řekněte nám o svém projektu.

Nastarujte svůj business plát s námi.

Testimonials

See all testimonials

Please let us know in the "Details" filed the best time to contact you.