Social Media Marketing Services

Marketing na sociálních sitích

Doporučíme Vám vhodné řešení, jak být aktivní na sociálních sitích.

Proč být aktivní na sociálních sitích ?

Rychlost, interaktivita, výměna informací, sdílení multimedií, vhodné pro firemní diskuzní fora, slevové akce, produktové katalogy apod. Sociální sít Facebook používá 5.333.420 “lidí, kteří žijí v České republice.” Počet českých internetových uživatelů atakuje hranici 7 milionů.Nejznámější sociální sítě

  • Facebook – vznikla v roce 2004 původně jako síť určená pro studenty Harvardské univerzity, slouží jako platforma pro vytváření osobních, firemních a skupinových profilů a propojování přátel, dále jako herní server, pro internetová fóra, pro ukládání a sdílení multimédií.
  • Google+ – vznikla v roce 2011 jako obdoba sítě Facebook, kde hlavní rozdíl spočívá v nastavení sdílení přes tzv. kruhy, do kterých si lze rozdělit jednotlivé osoby a sdílet dané věci jen s těmi, pro které to má přínos, nebo se jich to týká.
  • Myspace – vznikla v roce 2003 a slouží jako sociální síť, pro internetové profily lidí, pro ukládání a sdílení multimédií, druhá nejpoužívanější sociální síť na světě, patří společnosti Specific Media.
  • Twitter – vznikla v roce 2006 a slouží především pro mikroblogy.
  • Linkeldin – vznikla v roce 2003, slouží pro internetové profily a pro pracovní životopisy, je to pracovní sociální síť, mnohým světovým zaměstnavatelům stačí místo životopisu poslat odkaz na profil na LinkedIn, zajímavá je možnost vystavení referencí o podrobnostech spolupráce s kolegy z Linkeldin.

Budování značky branding

Budujte si povědomí o Vaší značce. Díky aktivitě na sociálních sitích jste o krok dál než Vaše konkurence.

Připojte se ke všem sociálním  sitím 

Všechny sociální sitě nabízí určitá propojení, založíme Vám účty na FB, Twitter, Google+ a spojíte se se svými zákazníky.

Budujte si svou zákaznickou komunitu

Our social media professionals via Facebook, Twitter and LinkedIn will communicate with your current and potential customers, increase traffic to your website and achieve great results in influencing and building relations with your target audience.

Propojíme Vás

Při tvorbě webových stránek s redakčním systémem wordpress nesmíme zapomenou na důležitý prvek, a tím je propojení Vašeho webu se sociálními sítěmi.

Přesné zacílení vaší reklamy 

Reklama na sociálních sítích je nejenom velmi výkonnostně orientovaná, ale nabízí velmi přesné možnosti cílení. Působení v sociálních sítích, ať už prostřednictvím reklamy nebo přímo, je vždy velmi přesně měřitelné a vyhodnotitelné.

Testimonials

See all testimonials

Řekněte nám o vašem projektu. 

  • Navrhneme řešení vhodné přímo pro Vás

Please let us know in the "Details" filed the best time to contact you.

Our case studies

See all projects