WordPress patří mezi nejlepší cms

No Comments

Letos v červnu to bude 13 let od začátku existence WordPressu.

Za tak krátkou dobu se WordPressu podařilo vybudovat velmi silnou komunitu fanoušků a obrovskou základnu uživatelů. V čem se WordPress vyjimečný?  Je vyjímečný svou obrovskou škálou využití. Všechny naše weby realizujeme pouze s redakčním systémem WordPress, který doplňujeme o naše vlastní plugíny. V čem spočívá oblíbenost CMS WordPress?

1. Je 100 % zadarmo

Ano, je úplně zadarmo jak pro soukromé, tak pro komerční účely. WordPress je svobodný open source systém a na jeho vývoji se podílí velké množství developerů z celého světa. Neustále se pracuje na novém vylepšení, tzv. dochází k tzv. evoluci. Jsou vyvíjeny stále nové verze, aktualizace apod.

2. Má nekonečné množství témat

Pro WordPress se vytváří největší počet webových šablon na světě. Pro naše klienty připravujeme induviduální řešení, v podobě rezervačních systémů, objednávacích aplikací, aplikací pro realitní kanceláře  a dalších sebesložitejších požadavků, jsme schopni vše naprogramovat a nasadit na redakční systém WordPress.

4. Psaní  a samotná editace článků alá Word

WordPress má perfektně propracovaný editor. Umožní vám přidávat a upravovať články ve dvou náhledech. Kdo patří mezi zdatnější a zná HTML, využivá pro úpravu textový editor (HTML). Pro laiky a obyčejné uživatele je  možnost použít vizuální editor, kde lze veškeré texty kopírovat z Wordu, nebo umožnuje psát přímo do editoru. S maximálním pohodlím vložíte do článku obrázek, tabuľu či citát.

5. WordPress je responzivní

WordPress má vlastnú mobilní aplikaci. Není žádný problém psát anebo upravovaťčlánky, stránky, tagy, schvaľvať komentáře, podívat se na statistiky či rychle přidať fotografii.

6. Má ohromné množství návodů v češtině

Stačí zadat klíčové slovo do www.google.cz a najdete návod na jakoukoliv drobnost,  kterou chcete implementovat do systému. My nabízíme našich klientům podporu a krátké školení v rámci obsluhy s redakčním systémem WordPress.

7. Slavné osobnosti frčí na WordPressu

O tom, že WordPress je opravdu král mezi redakčními systémy, svědčí i  reference slavných uživatelů. Kim Kardashian, Sylvester Stallone, Usain Bolt, Snoop Dogg, Katy Perry anebo vlivná  média, ako TechCrunch, BBC America či firmy Baťa, Sony, Ford, alebo Toyota. Podívejte se na celý seznam těch nejzajímavějších firem ze světa, které jsou nasazené na WordPressu.

8. Google se líbí WordPress

Od začátku to byla láska na prvý pohled.

  • Google má rád logické architektůry na stránkách a WordPress je navržený logicky.
  • Google miluje blogy. WordPress byl původně vytvořený jako nástroj pro bloggery.
  • Pokud používáte standardní SEO funkcionalitu WordPress-a využíváte ji správne, měli byste získat velké množství přístupů pouze ze samotného vyhledávání.
  • Naše společnost Seo Group nabízí svým klientům podporu v podobě marketingových seo balíčků.
  • Nabízíme technickou pomoc, aktualizaci plugínů, správu webu, seo optimalizace pro vyhledávače, správu ppc reklamních systémů a spoustu dalšího.

O tomto blogu

V tomto blogu Vás budeme informovat o novinkách a dění ve světě wordpress a světě prestashop.

Poptat nezávazně tvorbu webu

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek s WordPress.

25

WordPress plugin

Více z tohoto blogu

prohlédnout všechny příspěvky